RL20S362GBSL
MFR.Part #
RL20S362GBSL
JLCPCB Part #
C1440033
Description
-65℃~+175℃ 3.6kΩ 500mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors