RL20S471GBSL
MFR.Part #
RL20S471GBSL
JLCPCB Part #
C1439893
Description
-65℃~+175℃ 470Ω 500mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors