PTF6512K500BZEK
MFR.Part #
PTF6512K500BZEK
JLCPCB Part #
C3569362
Description
-55℃~+150℃ 12.5kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS