RL20S334GRSL
MFR.Part #
RL20S334GRSL
JLCPCB Part #
C1825577
Description
-65℃~+175℃ 330kΩ 500mW Metal Film Resistors ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors