CMF203R3000JNBF
MFR.Part #
CMF203R3000JNBF
JLCPCB Part #
C1440556
Description
-55℃~+175℃ 1W 3.3Ω Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors