RL20S303JRSL
MFR.Part #
RL20S303JRSL
JLCPCB Part #
C1825558
Description
-65℃~+175℃ 30kΩ 500mW Metal Film Resistors ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors