RL20S303JBSL
MFR.Part #
RL20S303JBSL
JLCPCB Part #
C1440015
Description
-65℃~+175℃ 30kΩ 500mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors