VS-20ETS16-M3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VS-20ETS16-M3
JLCPCB Part #
C17345448
Package
TO-220-3
Description
-40℃~+150℃ 1 Independent 1.1V@20A 1.6kV 100uA 20A 300A TO-220-3 Diodes - General Purpose ROHS