RL20S301JRSL
MFR.Part #
RL20S301JRSL
JLCPCB Part #
C3436164
Description
-65℃~+175℃ 300Ω 500mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors