CMF2027R000GKEK
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CMF2027R000GKEK
JLCPCB Part #
C1433588
Package
Plugin,D3.7xL9.5mm
Description
-55℃~+175℃ 1W 27Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS