CRCW0402160KJNTD
MFR.Part #
CRCW0402160KJNTD
JLCPCB Part #
C4227901
Description
-55℃~+155℃ 160kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount