RL20S202GR36
MFR.Part #
RL20S202GR36
JLCPCB Part #
C3425685
Description
-65℃~+175℃ 2kΩ 500mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors