RL20S220GR36
MFR.Part #
RL20S220GR36
JLCPCB Part #
C1776291
Description
-65℃~+175℃ 22Ω 500mW Metal Film Resistors ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors