RL20S183GR36
MFR.Part #
RL20S183GR36
JLCPCB Part #
C3515528
Description
-65℃~+175℃ 18kΩ 500mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors