RL20S182JRE6
MFR.Part #
RL20S182JRE6
JLCPCB Part #
C1805213
Description
-65℃~+175℃ 1.8kΩ 500mW Metal Film Resistors ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors