PTF65178K00BYEK
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
PTF65178K00BYEK
JLCPCB Part #
C1443098
Package
Plugin,D3.7xL9.5mm
Description
-55℃~+150℃ 178kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS