RL20S122JRE6
MFR.Part #
RL20S122JRE6
JLCPCB Part #
C1805303
Description
-65℃~+175℃ 1.2kΩ 500mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors