RL20S182GR36
MFR.Part #
RL20S182GR36
JLCPCB Part #
C3499624
Description
-65℃~+175℃ 1.8kΩ 500mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors