PTF65124K40AYBF
MFR.Part #
PTF65124K40AYBF
JLCPCB Part #
C1445142
Description
-55℃~+150℃ 124.4kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors