Y0793332R000T0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y0793332R000T0L
JLCPCB Part #
C1473534
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 332Ω 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors