RL20S163JRSL
MFR.Part #
RL20S163JRSL
JLCPCB Part #
C1824338
Description
-65℃~+175℃ 16kΩ 500mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors