TNPW120647K0BXCN
MFR.Part #
TNPW120647K0BXCN
JLCPCB Part #
C4348726
Description
-55℃~+125℃ 250mW 47kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount