RL20S163GRSL
MFR.Part #
RL20S163GRSL
JLCPCB Part #
C3545843
Description
-65℃~+175℃ 16kΩ 500mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors