RL20S164GRSL
MFR.Part #
RL20S164GRSL
JLCPCB Part #
C1824353
Description
-65℃~+175℃ 160kΩ 500mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors