PTF6595K500BXBF
MFR.Part #
PTF6595K500BXBF
JLCPCB Part #
C1443230
Description
-55℃~+150℃ 250mW 95.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors