RL20S134JB14
MFR.Part #
RL20S134JB14
JLCPCB Part #
C1435469
Description
-65℃~+175℃ 130kΩ 500mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors