P0805Y3650BNT
MFR.Part #
P0805Y3650BNT
JLCPCB Part #
C4074061
Description
-55℃~+155℃ 200mW 365Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS