RL20S391GB14
MFR.Part #
RL20S391GB14
JLCPCB Part #
C1435671
Description
-65℃~+175℃ 390Ω 500mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors