RL20S183GBSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RL20S183GBSL
JLCPCB Part #
C1440304
Package
Plugin,D3.7xL9.5mm
Description
-65℃~+175℃ 18kΩ 500mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors