PTF654K7500BXEK
MFR.Part #
PTF654K7500BXEK
JLCPCB Part #
C1443705
Description
-55℃~+150℃ 250mW 4.75kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS