RL20S102GRE6
MFR.Part #
RL20S102GRE6
JLCPCB Part #
C1805224
Description
-65℃~+175℃ 1kΩ 500mW Metal Film Resistors ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors