PTF654K1250AYR6
MFR.Part #
PTF654K1250AYR6
JLCPCB Part #
C1810138
Description
-55℃~+150℃ 250mW 4.125kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors