PTF6524K300FYBF
MFR.Part #
PTF6524K300FYBF
JLCPCB Part #
C3392988
Description
-55℃~+150℃ 24.3kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors