RL20S100JRSL
MFR.Part #
RL20S100JRSL
JLCPCB Part #
C1824585
Description
-65℃~+175℃ 10Ω 500mW Metal Film Resistors ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors