PTF651K7800BZBF
MFR.Part #
PTF651K7800BZBF
JLCPCB Part #
C3394318
Description
-55℃~+150℃ 1.78kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors