RL20S101JRSL
MFR.Part #
RL20S101JRSL
JLCPCB Part #
C1824577
Description
-65℃~+175℃ 100Ω 500mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors