RL07S913GRSL
MFR.Part #
RL07S913GRSL
JLCPCB Part #
C3462076
Description
-65℃~+175℃ 250mW 91kΩ Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors