ROX10068M1FKLB
MFR.Part #
ROX10068M1FKLB
JLCPCB Part #
C1460391
Description
-55℃~+180℃ 4W 68.1MΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D7.9xL23.4mm Through Hole Resistors ROHS