RL07S912GB14
MFR.Part #
RL07S912GB14
JLCPCB Part #
C1435710
Description
-65℃~+175℃ 250mW 9.1kΩ Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors