RL07S752JRSL
MFR.Part #
RL07S752JRSL
JLCPCB Part #
C3549657
Description
-65℃~+175℃ 250mW 7.5kΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors