CMF5529K400BHBF
MFR.Part #
CMF5529K400BHBF
JLCPCB Part #
C1420509
Description
-55℃~+175℃ 29.4kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors