RL07S152JRSL
MFR.Part #
RL07S152JRSL
JLCPCB Part #
C3385901
Description
-65℃~+175℃ 1.5kΩ 250mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors