RL07S751JRE6
MFR.Part #
RL07S751JRE6
JLCPCB Part #
C1775663
Description
-65℃~+175℃ 250mW 750Ω Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors