RL07S751JR36
MFR.Part #
RL07S751JR36
JLCPCB Part #
C1768040
Description
-65℃~+175℃ 250mW 750Ω Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors