RN55C3831FBSL
MFR.Part #
RN55C3831FBSL
JLCPCB Part #
C3578091
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.83kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors