RL07S750JRSL
MFR.Part #
RL07S750JRSL
JLCPCB Part #
C3378937
Description
-65℃~+175℃ 250mW 75Ω Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors