CP00056R200KE663
MFR.Part #
CP00056R200KE663
JLCPCB Part #
C1401207
Description
-65℃~+275℃ 5W 6.2Ω Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS