RL07S750JRE6
MFR.Part #
RL07S750JRE6
JLCPCB Part #
C1775753
Description
-65℃~+175℃ 250mW 75Ω Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors