RL07S683GRE6
MFR.Part #
RL07S683GRE6
JLCPCB Part #
C1775744
Description
-65℃~+175℃ 250mW 68kΩ Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors