RL07S683GR36
MFR.Part #
RL07S683GR36
JLCPCB Part #
C1767981
Description
-65℃~+175℃ 250mW 68kΩ Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors